Feladatok

  • Keresőmarketing-kampányok (Google Ads) nyomon követése és optimalizálása
  • SEO-optimalizált, értékes B2B tartalmak készítése AI támogatással, külső  copywriterekkel együttműködve
  • Emailmarketing-kampányok indítása és nyomon követése
  • CRM adatok kezelése, együttműködve az értékesítési csapattal
  • CDP, Google Analytics és más webanalitikai jelentések készítése, együttműködve adatelemző szakértőkkel
  • Social media hirdetések kezelése (LinkedIn, Facebook)
  • LinkedIn és más releváns platformok tartalomstratégiájának koordinálása
  • Landing page-ek optimalizálásának kezelése
  • A/B tesztek tervezése és végrehajtása, együttműködve UX szakértőkkel

Elvárások

  • Marketing, kommunikáció vagy üzleti területen szerzett diploma
  • Kiváló kommunikációs készségek magyarul és angolul
  • Erős affinitás a digitális marketing és az új technológiák iránt
  • Analitikus gondolkodásmód és adatvezérelt döntéshozatali képesség
  • AI-használati tapasztalatok, PROMPT ismeretek
  • Kreativitás és stratégiai gondolkodás
  • Projektmenedzsment-készségek
  • Önálló munkavégzés és csapatmunka egyaránt

Előnyt jelent

  • Ha ambiciózus, friss diplomás vagy junior szakember vagy, aki szenvedélyesen érdeklődik a B2B marketing iránt
  • Ha gyorsan tanulsz és lelkes vagy az új marketing technológiák elsajátításában
  • Ha precíz vagy az adatelemzésben, de kreatív a tartalomkészítésben
  • Ha képes vagy több projekten párhuzamosan dolgozni és hatékonyan kezelni a prioritásokat
  • Ha proaktív problémamegoldó vagy, aki mindig keresi a fejlődési lehetőségeket
  • Tapasztalat B2B marketing területen
  • Google Ads, LinkedIn Ads vagy Facebook Ads ismeretek
  • Marketingautomatizációs szoftverek (pl. HubSpot, ActiveCampaign), MailChimp) használatában szerzett tapasztalat
  • Alapvető webfejlesztési ismeretek
  • Tapasztalat CRM-rendszerek használatában
  • AI-tapasztalat – ChatGPT, Gemini, Claude

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő és részleges távmunka-lehetőség
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Munka-magánélet egyensúlya
  • Barátságos, segítő munkakörnyezet, csapatépítő programokkal
  • Jó lokáció, ami könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel
  • Lehetőséged nyílik elsajátítani és alkalmazni az online B2B marketing 3+1 alappillérét: hirdetés, tartalom, automatizáció és méréstechnika
  • Részt vehetsz izgalmas projektekben, a keresőmarketingtől kezdve a tartalommarketing stratégiáig
  • Betekintést nyersz a legújabb marketing technológiákba és trendekbe
  • Fejlesztheted készségeidet a digitális marketing minden területén
  • Tapasztalatot szerezhetsz a komplex B2B vásárlói folyamatok megértésében és optimalizálásában
  • Mindenhez használhatsz különböző AI-technológiákat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Ha úgy érzed, hogy Te vagy a mi emberünk, és készen állsz arra, hogy elmerülj az online B2B marketing izgalmas világában, akkor ne habozz! Küldd el nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva az önéletrajzodat és egy rövid motivációs levelet, amelyben elmondod, miért Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra.