Mind-Diák Szövetkezet
Az immár több mint 185 éve működő Herendi Porcelánmanufaktúra a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrája. A világ majd' minden országában ismert nagyvállalat, s igazi hungarikum: a Magyar Örökség része.

Márkabolti eladó - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • vásárlók szakszerű, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • "Herend élmény" megteremtése a vendégek számára

Az álláshoz tartozó elvárások

  • nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs képesség
  • angol nyelvtudás
  • MUNKAIDŐ:
  • rugalmasan egyeztetett beosztás alapján
  • hétfőtől vasárnapig 10.00-18.00 között
  • heti minimum 15 óra vállalása elvárt, de akár 40 órát is dolgozhatsz
  • minimum fél év időtartamra vállalható diákmunka

Amit kínálunk

  • rugalmas munkavégzés
  • órabér: br. 1600 Ft
  • tapasztalatszerzés
  • szakmai gyakorlat igazolása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.