Feladatok

Ezek lesznek a napi feladataid,
•           tesztelési terveket, valamint teszteket készítesz és azokat dokumentálod,
•           funkcionális, integrációs és regressziós teszteket végzel,
•           teszt jegyzőkönyveket készítesz,
•           a talált hibákat adminisztrálod, nyomon követed és naplózod,
•           a javított hibákat validálod,
•           szorosan együttműködsz a fejlesztőkkel, üzleti csapattal és a support-tal.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
•           van 2+ éves manuális tesztelői munkatapasztalatod,
•           aktívan részt vettél már tervezési / tesztelési folyamatokban,
•           nem áll távol tőled a dokumentálás,
•           ismered a JIRA, Trello projektkezelő rendszereket dolgoztál is már velük,
•           jó kommunikációs készségekkel rendelkezel,
•           szeretsz csapatban dolgozni,
•           elkötelezett vagy a szakmád és a munkád iránt,
•           precíz és alapos vagy,
•           jellemző rád az elemző rendszerszemlélet

Előnyt jelent

   Előnyt jelent, ha nyitott vagy az újdonságokra, igényled a folyamatos tanulást és fejlődést,

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
•           teljes munkaidős alkalmazás és versenyképes bérezési csomag + 3XL AYCM SportPass
•           dinamikusan növekvő, stabil cég, ahol folyamatosan fejlesztheted tudásod
•           munkavégzés "Az Év irodája" díjas környezetben, Budapest szívében az V. kerületi Ybl Palotában
•           hosszú távú munkalehetőség
•           barátságos, segítőkész csapat, szuper közösségi programokkal

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Az AYCM SportPass kibocsájtójaként azon munkálkodunk, hogy egyre több Mo-i Munkáltatónak segítsünk abban, hogy munkatársai fittek és egészségesek legyenek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatold magyar nyelvű önéletrajzodat!

Cégnév: KLUB REKREÁCIÓ Kft.