Manager of Technical Sales Support

Feladatok:

  • A háttér műszaki támogatásokat, tervezéseket, méréseket végző csapat munkájának összefogása és koordinálása
  • Erőforrás optimalizálás
  • A műszaki feladatok gondos felmérése, a szükséges adatok begyűjtése, elemzése, a feladat megoldásának kidolgozása
  • A csapat mentorálása és fejlesztése, a fejlődésének felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Támogatás nyújtása a mérnökök számára, külső és belső tréningek szervezése
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal, illetve a nemzetközi csoportokkal

Elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra is
  • 1 havi bónusz
  • Kötetlen munkaidő
  • Egészségügyi szűrőcsomag
  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 8a7274
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni