Feladatok

- Irodai feladatok ellátása: dokumentumok rendszerezése, készletek kezelése, nyilvántartás vezetése, bejövő számlák pénzügy felé való továbbítása
- Postai, csomagküldési teendők lebonyolítása
- Vezetői, tulajdonosi megbízatások teljesítése (telefonhívások, emailek kezelése)
- Partnerekkel való kapcsolattartás
- Napközbeni ad-hoc teendők elvégzése (városon belüli partnertalálkozók, beszállítókkal való találkozás)

Elvárások

- Kommunikatív, megnyerő személyiség
- Magára és környezetése való igényesség
- Rugalmasság
- Kiváló helyesírási tudás
- Csapatban való gördülékeny munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű előny, de nem szükséges)
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelven kívüli nyelvismeret

Amit kínálunk

- Dinamikus, fiatalos, fejlődőképes munkakörnyezet
- Impozáns belvárosi iroda
- Céges telefon
- Céges laptop
- Rendszeres csapatépítő rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Széles tevékenységi kört érintő cégcsoportunk közel 10 éves múlttal rendelkezik (vendéglátás, rendezvényszervezés, szálláshelyszolgáltatás, ingatlanhasznosítás, egyedi ajándéktárgygyártás, márkamenedzsment).
Az értékteremtő hozzáállás, előremutató vezetési stílus jellemzi működésünket, célunk olyan munkahelyek teremtése melyekben mi magunk is szívesen dolgoznánk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után fényképes önéletrajzod feltöltésével kerülsz be jelentkezőink közé.
Cégnév: Coente Invest Kft.