Feladatok

Feladatod komplett magán úszómedencék kivitelezési projekt koordinálása és logisztikai összeállítása, figyelembe véve a vállalási határidőket, a rendelkezésre álló humán erőforrásokat valamint a projekthez szükséges eszközök meglétét és beérkezését. Határidők ütemezése, szállítási időpontok meghatározása, szükséges anyagok megrendelésének leadása, kivitelezésben dolgozó munkatársak idő beosztása.
Szoros kapcsolat tartás és információ a gyűjtés társ részlegekkel, gyártás, beszerzés, szállítás, raktár, kivitelezés, pénzügy.

Elvárások

  • Logisztika terén szerzett tapasztalat
  • Szakképzettség
  • kiváló szervezési készség
  • stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (MS office ismeretek)
  • határozott, ugyanakkor együttműködő személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képessé
  • Műszaki, gépészeti beállítottság
  • önálló és precíz munkavégzés
  • pozitív hozzáállás, megbízhatóság

Előnyt jelent

- Projekt kivitelezés terén szerzett tapasztalat
- logisztikai végzettség
- Vezetői beosztásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőséget egy folyamatosan fejlődő magyar vállalatnál
  • szakmai szempontból izgalmas, változatos projekteket
  • családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas munkatársakat
  • segítőkész , szakmai ügyvezetőt, melyen napi szinten jelen van a cég életében
  • magasan kiemelkedő bérezést, béren felüli teljesítmény orientált bónuszokat
  • céges autót, laptopot, mobiltelefont
  • fejlődési lehetőséget, karriert.

Céginformáció

Exkluzív composit kerámia úszómedencék gyártásával és kivitelezésével foglalkozó tatai uszodatechnikai cég keres logisztikai szakembert kiemelt bérezéssel, hosszú távú munkára.

  • fényképes önéletrajz elküldésével a megadott e-mail címre.