Feladatok

  • A vállalat ellátási lánc stratégiájának újragondolása
  • Működteti és kordinálja a vállalat napi ellátási feladatait
  • A logisztikai  folyamatokból származó adatok elemzése a szűk keresztmetszetek és egyéb problémák felkutatása érdekében
  • Értékeli a KPI-ket és jelentést készít róluk
  • Javaslat költségcsökkentésre és a folyamatok optimalizálására
  • Az ellátási lánc leltárának és nyilvántartásának karbantartása
  • Az alkalmazottak képzése és irányítása
  • Költséghatékony megoldások keresése az ellátási lánc folyamataihoz
  • Biztonsági irányelvek kidolgozása és végrehajtása az ellátási lánc minden aspektusában
  • Biztosítja, hogy az ellátási lánc folyamatok megfeleljenek a jogi követelményeknek és szabványoknak.

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Az ellátási lánc folyamatainak kiváló ismerete,
  • Üzleti szoftverek (SAP) használatában szerzett munkatapasztalat,
  • Erős kommunikációs készség,
  • Kiváló szervezési és projektmenedzsment készségek,
  • Figyelem a részletekre,
  • Kreatív problémamegoldás,
  • Stratégiai és analitikus gondolkodásmód,
  • Ellátási lánc menedzsment, vagy hasonló területen szerzett diploma

Előnyt jelent

Élelmiszeripari tapasztalat és vagy végzettség
Minőségirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

Amit cserébe tőlünk kapsz:
  • Stabil talaj a lábad alatt: A Montivíz Zrt. biztos pont.
  • Szabad hétvégék: Hétfőtől péntekig, 8 órában dolgozunk, de a hétvége a tiéd!
  • Baráti légkör: Segítünk, támogatunk, és jól is érezzük magunkat közben.
  • Csak ugorj fejest: Ha készen állsz, mi is azok vagyunk – azonnali kezdés!
  • Nincs megállás: Folyamatosan fejlődhetsz nálunk, szakmailag és személyesen is.
  • Munkaadói rugalmasság: Megértjük, ha feladatod akadt a munkán kívül.
  • Együtt erősek vagyunk: Csapatépítők, ahol még jobban összekovácsolódunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Üdvözlünk a MONTIVÍZ Zrt.-nél, ahol az ásványvíz nem csak egy ital, hanem egy érték. Több mint 20 éve működő, magyar családi vállalkozás vagyunk, és büszkén szállítjuk kiváló minőségű ballonos ásványvizünket országosan, hogy partnereinket és a fogyasztókat kiszolgáljuk.

2023 évben ásványvizünk két nemzetközi díjat is elnyert kiváló ásványvizünknek valamint a lelkes csapatunknak köszönhetően.

A MONTI, ahol a kincs a Balaton-felvidéki kristálytiszta, kőzetes rétegekből származik, és eljut a fogyasztók poharába. Az általunk nyújtott szolgáltatásokkal, a hálózati és ballonos vízadagoló automaták kihelyezésével, minden nap a MONTI ásványvíz kényelmét és élvezetét szolgáljuk ki.
Miért csatlakozz hozzánk:
  • Tapasztalat és hagyomány: Több mint 20 éve vagyunk jelen a piacon, és egy magyar családi vállalkozásként büszkék vagyunk arra, amit elértünk.
  • Minőség és frissesség: Termékeink a Balaton-felvidék tiszta forrásaiból származnak, így minden korty frissességet és kiváló minőséget garantál.
  • Ügyfélközpontúság: Vásárlóink kényelmére összpontosítunk, és szolgáltatásainkkal a legjobb élményt kínáljuk.
Csatlakozz hozzánk és legyél része egy olyan csapatnak, amely elkötelezett az ásványvíz minősége és az ügyfélelégedettség iránt. Ha szívesen dolgoznál egy olyan vállalkozásnál, amely az egészséges életmód és a minőség mellett áll ki, akkor várjuk jelentkezésedet, hogy közösen folytathassuk a MONTI sikerét!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold önéletrajzodat és motivációs leveledet.
Cégnév: MONTIVÍZ ZRT.