Feladatok

- rendelkezésre álló  fuvarkapacitás  maximális  kihasználása
- kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, partnerekkel
- árajánlatok készítése
- fuvarfeladatok adminisztrálása
- egyéb fuvarozással kapcsolatos ügyintézés
- adatszolgáltatás a társosztályok részére

Elvárások

- középfokú szakirányú végzettség
- minimum 5 év gyakorlat a logisztika területén
- nyelvtudás nem szükséges, de előnyt jelent
- proaktív, határozott fellépés, jó kommunikációs készség
- csapatmunka
- gyors és jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

- szállítmányozó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- hosszú távú munkalehetőség
- családias légkör
- versenyképes fizetés
- változatos feladatok
- bérigény: megegyezés alapján

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk belföldi közúti árú fuvarok, (sóder, gabona) szervezésével és lebonyolításával foglalkozik.

- fényképes önéletrajz

Cégnév: T+U TRANSZ Kft.