Feladatok

  • anyagbeszerzés
  • raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • raktáros kollégák koordinálása
  • anyagnyilvántartás és készletfigyelés
  • táblázatkezelés
  • megrendelések, számlák kezelése

Elvárások

  • műszaki beállítottság, pontosság, precizitás
  • számítógépes ismeretek
  • középfokú végzettség, igényesség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (raktározás, logisztika, távközlés)

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • mobiltávközlési szerelési anyagok ismerete
  • készletkezelő szoftver ismerete (Symbol)

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • változatos, kihívásban gazdag feladatok
  • előrelépési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil, fejlődő munkahely, hosszútávú pozíció
  • támogató csapat, juttatások
  • csak hétköznapi munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Társaságunk közel 20 éve résztvevője a hazai mobiltávközlési szegmensnek, távközlési szolgáltatók generálkivitelezőjeként. A TRXCom Kft. új piaci pozíciójának betöltéséhez logisztikus - anyaggazdálkodó munkakörbe keresi leendő kollégáját a Budapesten lévő raktárába.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
Cégnév: TRXCom Kft.