Menton Jobs

Logisztikai vezető - Tapolca

Szuper vezetői készségekkel rendelkezel? Szeretnél egy nemzetközi autóipari vállalatnál dolgozni? Azt hiszem pont egymásra találtunk, hiszen partnercégünk LOGISZTIKAI VEZETŐ kollégát keres! :)

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • A Logisztikai Osztály napi tevékenységének irányítása és figyelemmel kísérése

  • A teljes logisztikai és beszerzési folyamat koordinálása és optimalizálása, beleértve a beszállítói kapcsolatokat és az anyagbeszerzést is

  • Raktári műveletek irányítása és optimalizálása, termeléstervezés, anyagellátás biztosítása és készletgazdálkodás

  • A vállalaton belüli összes logisztikai folyamat tervezése, ellenőrzése és felügyelete

  • A hatékonyság javítását, a költségek csökkentését és a szállítási minőség javítását szolgáló intézkedések kidolgozása és végrehajtása

  • A logisztikai csapat irányítása és fejlesztése, az alkalmazottak képzése és motiválása

  • Együttműködés társosztályokkal

  • A készletszint figyelése és rendszeres leltározás

  • Minden vonatkozó jogi és vállalati előírásnak és irányelvnek való megfelelés biztosítása ​

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Releváns felsőfokú végzettség (logisztika, ellátási lánc menedzsment)

  • Legalább 1-3 év tapasztalat vezetői pozícióban logisztika, gyártásirányítás vagy beszerzés területén

  • A raktári és szállítási logisztika alapos ismerete, valamint a logisztikai folyamatok optimalizálása

  • Csapatok vezetésében és motiválásában szerzett tapasztalat

  • Erős szervezői tehetség, magabiztosság és strukturált munkamódszer

  • Erős problémamegoldó készség és gyakorlati mentalitás

  • Erős kommunikációs készség és csapatmunka képessége nyitott és együttműködő vezetési stílussal kombinálva

  • Kiváló kommunikációs készség magyar nyelven

  • Társalgás szintű üzleti angol nyelvtudás és legalább középszintű üzleti német nyelvtudás

  • Általános logisztikai és ERP rendszerek ismerete

  • MS Outlook ismerete

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel

  • Autóipari tapasztalattal rendelkezel

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Felelősségteljes és változatos pozíciót egy dinamikus és növekvő vállalatnál

  • Lehetőség a logisztikai folyamatok tervezésében és optimalizálásában való aktív részvételre, ezáltal közvetlen befolyást gyakorolva a vállalat sikerére

  • Motivált és kollegiális csapat, valamint kellemes munkakörnyezet

  • Vonzó, versenyképes kompenzáció és további előnyök, beleértve az utazási költségtérítést, étkezési utalványokat és egyéb fix havi juttatásokat

  • Home office lehetőség

  • Továbbképzési és fejlődési lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.