Feladatok

  •  A logisztikai terület és a raktározási feladatok teljes irányítása, ellenőrzése.
  •  Logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása, szállítmányozási tevékenységek szervezése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel és szakmai vezetőkkel.
  • Raktárkészletek gondos, pontos, követhető tárolásának biztosítása.
  • Árumozgások teljeskörű felügyelete, ellenőrzése.
  • Fuvarszervezők támogatása, fuvarok költséghatékony szervezésének összehangolása, ellenőrzése.
  • Logisztikai reklamációk kezelése, gyökér okok felderítése és megszüntetése.
  • A raktári és logisztikai csapat vezetése, motiválása, fejlesztése.
  • A raktári és logisztikai költségek optimalizálása.
  • Az éves és évközi leltározási folyamat tervezése és operatív irányítása.

Elvárások

  • 3-5 éves logisztikai területen szerzett releváns vezetői tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Elkötelezettség és komplex rendszerszintű gondolkodás, rendszerszemlélet.
  • Erős vezetői és hatékony kommunikációs készségek.
  • Agilis személyiség, határozott fellépés.
  • Precizitás és megbízhatóság.

Előnyt jelent

  • Logisztikai felsőfokú végzettség
  • Folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Termelési/ gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • modern irodai környezet
  • béren kívüli juttatás
  • kedvezményes magánegészségügyi szolgáltatás
  • 100% magyar tulajdonú vállalat, hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • azonnali kezdés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

  • Vállalatunk több, mint 25 éve van jelen az üvegipari piacon, amely családi vállalkozásból nőtte ki magát. Folyamatosan bővülő termékpalettával és minőségi termékeinkkel a régió legnagyobb gyártójává váltunk. Cégünk küldetése, hogy a normál hőszigetelő üvegszerkezetek mellett, egyéb speciális magasan feldolgozott, akár egyedi termékekkel is ki tudjuk szolgálni partnereinket.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérem szíveskedjen becsatolni önéletrajzát!
Cégnév: MÁLYI-GLASS Kft.