Feladatok

  • Bejövő áruk átvétele, raktározás
  • Elvégzi az ügyviteli adminisztrációs munkát és a hivatalos levelezést
  • Nyilvántartásokat, adatbázisokat vezet, kezel, karbantart
  • Kezeli az irodatechnikai, számítástechnikai és raktározási eszközöket
  • A szállítással kapcsolatos operatív szempontokat (pl. rakományjegyzékek) összehangolja és tevékenységéről nyilvántartást vezet
  • Megrendelések összeszedése, csomagolása, átadása
  • Csomagok címkézése
  • Árumozgatás targoncával / kézi raklapemelővel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Min. 1 éves tapasztalat logisztikai területen
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors reakciókészség
  • Számítógépes ismeretek, az Office programok használata
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes, bejelentett munkabér
Biztos, határozatlan idejű munkaviszony

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Partnercégünk számára végzünk termelés támogatást tiszta, rendezett, klimatizált gyártói környezetben.
Tervezhető, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk korrekt bérezéssel.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: LogisALL Europe GmbH Magyarországi Fióktelepe