Serveone Hungary Kft

Légy a tagja Ázsia első számú B2B szolgáltató cégének. Nagyüzemi alkatrészek, csomagolóanyagok és fogyóeszközök szállítására (MRO) szakosodott nemzetközi vállalat, mely 4 milliárd dollár bevétellel és több mint 1200 alkalmazottal most Magyarországon található leányvállalatához hirdet állást

Logisztikai ügyintéző

pozícióba.

Mit adunk cserébe:

  • Bejárási támogatás a próbaidő idő alatt is – a munkavégzés helye Fót külterületén található
  • Fix munkaidő – fizetés túlóra esetén is
  • Biztos álláslehetőség egy fejlődő multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség nagyobb projektekben való részvétel által
  • Baráti munkakörnyezet, csapat-központú kultúra
  • Cafeteria
  • Öltöző szoba + fürdési lehetőség (a raktár részeként)

Munkakör leírás:

  • Szállítmányok és szállítási dokumentumok teljeskörű ügyintézése
  • Számítógépes rendszer segítségével támogatás az áruátvételi, kiszállítási és raktározási folyamatokban
  • Szállításokkal kapcsolatos ügyfélkapcsolattartás
  • Napi kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés a tehergépjármű vezetőkkel, partnerekkel, megbízókkal
  • Készletgazdálkodás
  • Problémamegoldás logisztikai kérdésekben
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • A logisztika és raktár napi munkájának támogatása, az általános ügyek intézése, eseti árumozgatás

A sikeres jelentkező:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható számítógépes ismeretek, kiemelkedő Excel tudással
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Anyagmozgató gép kezelői (targoncás) jogosítvány - 3324, 3313 típusok
  • Felsőfokú vagy tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban (interjú angol nyelven fog történni)
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Nagy előny:

  • Hasonló munkakörben (logisztika, raktározás, fuvarszervezés, ellátási lánc) szerzett tapasztalat
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben, raktári mozgást kezelő programban szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi cégnél vagy MRO szolgáltatás / e-commerce / ellátási lánc / gyártási / logisztikai cégeknél szerzett tapasztalat
  • Anyagmozgató gép kezelő jogosítvány 3312, 4191 típusokra

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Jelentkezni Angol és Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintással.
Cégnév: Serveone Hungary Kft