Feladatok

  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Home Office kérelmek rögzítése és nyomon követése
  • Kollégák tájékoztatása a belépéssel/kilépéssel kapcsolatosan
  • Dokumentumok előkészítése az új belépő/kilépő munkatársak részére
  • Szerződésmódosítások készítése és a hozzájuk kapcsolódó feladatok elvégzése
  • HR partnerek munkájának támogatása

Elvárások

  • Felsőoktatási tanulmányok nappali tagozaton
  • Középfokú szinten kommunikálsz angol nyelven
  • Hosszútávon, legalább 40 óra vállalása
  • Microsoft Office eszközök középszintű ismerete

Előnyt jelent

  • SAP ismeretek

Amit kínálunk

  • Komplex havi juttatási csomag versenyképes színvonalon
  • Előrelépési lehetőség seniori pozícióba legalább félév elteltével
  • Seniori pozíció eredményezte plusz juttatás biztosítása
  • Juttatási rendszerünk az alapbéren felül cafeteria juttatást is tartalmaz
  • Rugalmas munkaidő-beosztás (órarendhez igazítva)
  • Szakdolgozat írással kapcsolatos segítségnyújtás
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Szakmai fejlődési lehetőség, főállású kollégák mentorálásával
  • Aktív együttműködés a vállalat más osztályaival / területeivel
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Home Office munkavégzés biztosítása havonta 1-2 napon
  • Utazási támogatás (A helyközi és miskolci bérleteket 100%-ban, autós útiköltségtérítés esetében pedig 30 Ft/km, továbbá ingyenes a céges járat használata)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

Az indítómotor- és generátorgyártás terén jelentős múltra visszatekintő és nagy tapasztalatot felhalmozott multinacionális cég!

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek, küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)
Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet