Feladatok

  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítói körrel
  • beszállítók versenyeztetése
  • új beszállítók feltérképezése, kapcsolódó szerződések előkészítése
  • beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • beszerzési folyamatok felügyelete, nyomon követése
  • fizikai áruraktár kezelése a 50 négyzetméretes raktárban
  • számlák, szállítólevelek készítése
  • garanciális ügyintézés
  • gyártói visszatérítések ügyintézése
  • számlahibák megoldása, reklamáció kezelés
  • értékesítőket támogató asszisztenciával szoros együttműködés

Elvárások

  • Logisztika/beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki háttér vagy érdeklődés

Amit kínálunk

  • Egy stabil, jól prosperáló céghez való tartozást
  • Közvetlen és transzparenciára törekvő vezetőséget
  • Igazán klassz közösséget: pizzázós, társasjátékozós klubdélutánok, közös bringázások, síelések, sörözések, több napos céges szintű csapatépítők, humor minden mennyiségben
  • Születésnapon extra szabadnapot
  • Hűség extra béremelést az 1 éves céges évfordulóidon
  • Üzletági sikeresség esetén további bónusz lehetőséget
  • Munkavégzéshez biztosított megfelelő minősíégű és mennyiségű eszközöket: notebook, mobiltelefon, mobilnet stb.
  • Napi 8 órás, határozatlan idejű munkaszerződést
  • 2 nap home office lehetőséget a betanulást követően

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A magyar tulajdonú és budapesti központú Kermann IT Solutions Nyrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő IT szolgáltató középvállalata, mely 6 milliárd forintot meghaladó árbevétellel, és több mint 100 fős létszámmal büszkélkedhet.
IT üzletágunkkal küldetésünk, hogy a legjobb és legbiztonságosabb hazai IT infrastruktúrákat alakítsuk ki, fejlesszük és üzemeltessük összehangoltan kis-, közepes és nagyvállalatok számára. Szolgáltatásunk különlegességét a piacvezető gyártókkal való együttműködés, a szakembereink által felhalmozott több évtizedes értékes tapasztalat, a folyamatos szakmai fejlődés szem előtt tartása adja.

Várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva
Cégnév: Kermann IT Solutions Zrt.