Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú végzettség
Szakirányú végzettség előny
Kereskedelemben logisztika területen szerzett tapasztalat.
Gazdasági és kereskedelmi folyamatok ismerete (EKÁER)
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
Önálló költséghatékony munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

Gépjárművezetők beosztása, koordinálása, futásteljesítmények leghatékonyabb kihasználása
Gépjárműflotta kezelés
Az ügyféljelzésekkel kapcsolatos ügyintézés, probléma esetén ügyféllel való egyeztetés, göngyöleg nyilvántartás
A munkakörhöz tartozó számítógépes adminisztráció, és ezek alapján összesítések, értékelések készítése
Tankolások nyomon követése, fogyasztási normatíva betartatása

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkahely
Bérezés megegyezés szerint
Munkába járás hozzájárulás
Változatos feladatok

Munkavégzés helye

Mórahalom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!