Rólunk

Mi vagyunk Európa legismertebb kiskereskedelmi lánca iparágunkban. Segítünk az embereknek megismerni és okosan használni a modern technológiát. Tájékoztatjuk, inspiráljuk és szünet nélkül lelkesítjük őket. Fontosak vagyunk nekik és minden értékesítési csatornán elérhetőek vagyunk számukra. Rendkívüli emberekkel dolgozunk együtt, akikkel közösen a jövő vásárlási élményét hozzuk létre.
Munkavállalóink és vezetőink sokszínűsége egyik erősségünk, amely hozzájárul hosszútávú üzleti sikereinkhez. Munkavállalóinkat képességeiknek megfelelően és teljesítményük alapján támogatjuk. Tisztelettel, emberi méltósággal, nyitottsággal és toleranciával kezeljük őket. Teljesen egyenlő esélyeket biztosítunk minden munkatársunknak, valamint azoknak a személyeknek, akik állásra jelentkeznek hozzánk, nemüktől, életkoruktól, bőrszínüktől, etnikai hovatartozásuktól vagy nemzetiségüktől, szexuális irányultságuktól vagy identitásuktól, családi állapotuktól, lehetséges fogyatékosságuktól, politikai nézeteiktől, szakszervezeti tagságuktól, vallásuktól vagy világnézetüktől függetlenül.

Olyan embereket keresünk, akik szenvedélyesen szeretik a technológiát, és izgatottak, hogy a legjobb élményt nyújtsák ügyfeleinknek. Olyan embereket, akik hatást akarnak gyakorolni. Olyan embereket keresünk, mint te. Let's Go!

Logisztikai menedzser (Duna Pláza)

Feladatod

Logisztikai menedzserként segítesz a közvetlen szakmai felettesednek az értékesítési terület kialakításában. Ennek keretén belül biztosítod az áruházban a kiváló vásárlói élményt.
Legfontosabb feladataid lesznek:

  • áruházi összkép fenntartásának ellenőrzése
  • áruház összképét, eredményességét elősegítő technikák kidolgozása, bevezetése, prezentációs felületek optimalizálása a piaci trendeknek és a vásárlói élménynek megfelelően
  • eladótéri felületek elemzése, rendelési javaslattétel a beszerzők felé
  • eladótér felkészítése kiemelt marketing promóciókra, szezonalitásra
  • az áruház eladóterének, átépítésének koordinálása
  • a gördülékeny árufeltöltés érdekében a raktár és eladótér közötti együttműködés koordinálása
  • az áruház zavartalan működésének biztosítása, karbantartási feladatok ellátása
  • biztonságtechnikai előírások betartatása az áruházba
  • időnkénti leltározási feladatok

Profilod

Jelentkezz ha minél több igaz Rád az alábbiakból:

  • termékek és szolgáltatások értékesítésében szerzett szakmai tapasztalattal és nagyfokú szolgáltatási készséggel rendelkezel.
  • ismered és érdeklődsz a fogyasztói elektronikai ipar termékei és trendjei iránt.
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • vevő- és szolgáltatás-orientált vagy
  • szeretsz fejlődni és új ismeretekre szert tenni
  • könnyen megtalálod a hangot másokkal és nem okoz gondot a javaslataidat elfogadtatni
  • erős koordinációs és szervezési készséggel rendelkezel.
  • csapatjátékos vagy és élvezed a közös sikereket.
  • ráadásul kedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló kollégák között dolgozni

Mire számíthatsz

  • megbízható, piacvezető vállalat tagja lehetsz, ahol a fizetésed mindig a hónap utolsó napján a számládra érkezik
  • modern áruházi környezetben dolgozhatsz, és a legújabb innovációkat elsőként próbálhatod ki
  • előre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatsz
  • vonzó béren kívüli juttatásokat biztosítunk (pl. SZÉP-kártya sikeres próbaidőt követően, munkába járás támogatása helyközi közösségi közlekedés esetén 86%-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 20 Ft / km, jubileumi juttatás, kedvezményes flottacsomag telekommunikációs partnerszolgáltatónknál, All you can move tagsági lehetőség, iskolakezdési támogatás, stb.)
  • tudjuk, hogy értéket teremtünk vásárlóink és kollégáink számára
  • optimisták és szenvedélyesek vagyunk
  • minden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagad