Feladatok

  • Európa egész területén közúti export, illetve kínai légi, tengeri és vasúti import szállítások szervezése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai láncban szereplő résztvevőkkel.
  • A szállítmányozáshoz tartozó megbízások előkészítésében és levezetésében aktív részvétel.
  • Szállításokhoz kapcsolódó minőségi eredmények nyomon követése és a logisztikához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Minimum 5 éves logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Proaktivitás
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő: zsúfolt időszakokban nagyobb teherbírásra van szükség.
  • Ellenben mikor nincs aktív promóciónk, a szállítmányozás is szünetel.
  • Részben home office-ból végezhető munka.
  • Alkalmazotti vagy vállalkozói bérezés megegyezés szerint.

Céginformáció

A Golden Link Europe Kft. Európa szerte értékesít filmes promóciós termékeket moziknak. Budapest I.kerületi irodánkban tervezés, értékesítés és az ehhez kapcsolódó logisztikai és pénzügyi munkákat folytatjuk. A kínai gyártást követően az aktuális promóciós termékeket importáljuk Magyarországra. Innen rendelések alapján exportáljuk azokat vevőinknek.

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz és motivációs levél.