Logisztikai LEAN mérnök

A Motherson Group a világ 21. legnagyobb és leggyorsabban növekvő globális autóipari cégcsoportja, amely több további iparágat, például járműipart, repülőgépipart, orvostudományt, informatikát és logisztikát szolgál ki, és több mint 135 000 alkalmazottal rendelkezik Világszerte 41 országban vagyunk jelen. Az elnök európai irodája (COE) vállalati funkciókkal és szolgáltatásokkal támogatja és koordinálja működési egységeinket, K + F központjainkat és képviseleteinket Európa szerte. Gyors növekedésünk miatt folyamatosan keresünk tehetséges új kollégákat, hogy részeseivé váljanak csapatunknak.

FELADATOK:

  • kaizen workshoppok szervezése mindhárom termelési területen
  • kaizen ötletek elemzése / saving kalkulációk készítése
  • előzetes kalkulációk alapján kijelölt kaizen projektek elindítása
  • kaizen projektek nyomonkövetése, szükséges technikai eszközök beszerzése
  • kaizen projektek lezárása és teljes folyamatleírással termelésnek átadása
  • kaizen megtakarítások havi frissítése és kontrolling felé jelzése
  • termelés/logisztika támogatása részfolyamatok javításával, melyek emberi erőforrásigénye vagy hibás folyamatból eredő költsége akadályozza a projekt nyereségességét
  • vállalat egészét érintő globális logisztikai rendszer fejlesztése

ELVÁRÁSOK:

  • Megbízhatóság
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • MS – Office ismeret
  • SAP ismeretek
  • 1-2 év hasonló területen folyamatfejlesztésben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Logisztikai mérnök
Cégnév: SMP Holesz Zrt