ATEV ZRT.

Feladatok

  • Koordinálja a Társaság debreceni telephelyéről indított közúti áruszállítási tevékenységét,
  • kiosztja a gépjárművezetőknek az elkészített járatterv alapján a fuvarfeladatokat, rendszeresen ellenőrzi azok minőségi és mennyiségi végrehajtását,
  • elkészíti a gépjárművezetők beosztását, gondoskodik annak betartásáról,
  • E-menetlevél bevezetésében aktívan részt vesz,
  • ellenőrzi a gépjárművek és a gépjárművezetők üzemanyag-felhasználását, a gépjárművek higiéniai, műszaki, munka- tűz- és környezetvédelmi előírásoknak megfelelő állapotát,
  • ellenőrzi és nyilvántartja a gépjárművek és a gépjárművezetők okmányainak érvényességét, gondoskodik a szükséges vizsgálatokról, engedélyekről és képzésekről,
  • riportokat, kimutatásokat készít,
  • folyamatosan kapcsolatot tart a tehergépjárművezetőkkel, kezeli a felmerült problémákat.

Elvárások

  • szakirányú logisztikai végzettség és minimum 3 éves hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • kiváló szervezőkészség
  • önállóság, megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, jó kommunikációs- és együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • kimagasló cafeteria juttatás
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • befogadó, családias, összetartó közösség, támogató csapat

Előny

  • vállalatirányítási szoftver logisztikai moduljának használatában szerzett tapasztalat
Cégünk az ATEV Zrt. 1949-ben alakult Állatifehérje Takarmányokat Előállító Vállalat néven, amely 1993-ban részvénytársasággá alakult, 2006-tól pedig zártkörűen működő részvénytársaságként működik.
ATEV Zrt. az uniós, illetve hazai jogszabályi előírásoknak megfelelően az állati melléktermékeket begyűjti, ártalmatlanítja, feldolgozza, illetve hasznosítja. Az előállított termékek állati eledel (pet food) és talajjavító alapanyagként kerülnek értékesítésre Magyarországon és külföldön egyaránt.
A környezettudatos és folyamatos technológiai fejlesztéseknek (többek között szennyvíztisztítási technológiák, energetikai fejlesztések, kiváló gépjárműpark) köszönhetően az ATEV Zrt. iparágának élvonalába tartozik mind hazai, mind nemzetközi szinten.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy fizetési igényének megjelölésével csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.
Cégnév: ATEV ZRT.