Grafton Recruitment

Logisztikai koordinátor (101-0-44403/PR)

Feladatok:

Dél-koreai háttérrel rendelkező megbízónk számára keresünk új kollégát Logisztikai koordinátor pozícióba. Partnerünk veszélyes hulladék tárolással foglalkozik, innovatív technológiákkal segítik klienseiket a zöld energia alkalmazásában és a hulladékkezelés hatékonyabbá tételében. Budapest belvárosban is rendelkeznek irodával, de raktáruk Székesfehérváron található, így a munkavégzés alkalmanként székesfehérvári jelenlétet is igényel.

Logisztikai koordinátorként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

- napi belföldi szállítások dokumentumainak ellenőrzése és rendezése (szállítólevél, fuvarlisták, fuvarlevelek)
- képviselőkkel / vevőkkel való kapcsolattartás, rendelések nyomonkövetése
- szállítási időbeosztás készítése, kapcsolattartás raktárvezetővel
- raktár és készletfelmérés heti 2-3 alkalommal
- nemzetközi komplett rakományos fuvarok szervezése harmadik országba
- napi kapcsolattartás a fuvarozókkal és ügyfelekkel
- raktári munkafolyamatok nyomon követése
- üzletekkel, partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és emailben
- statisztikák készítése

Elvárások:

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

- legalább 2 éves tapasztalattal releváns területen (logisztika, raktár, fuvarszervezés)
- felsőfokú végzettséggel
- magabiztos angol nyelvtudással – előny ha a koreai nyelvet is érted :)

Amit a megbízónk kínál:

Miért érdemes csatlakozni hozzájuk?

- komplex feladatkörre számíthatsz, amely során a logisztika teljes folyamatait van lehetőséged megismerni és átlátni
- munkáddal Te is hozzájárulhatsz az ökológiai lábnyom csökkentéséhez
- számos szakmai fejlődési lehetőség, perspektíva várhat rád
- alapbéren felül bónuszban is részesülhetsz

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás