Feladatok

  • Szállítólevelek kezelése
  • Áru bevételezés
  • Cikktörzs kezelés
  • Megrendelések kezelése
  • Adminisztrációs feladatok (postázás/szkennelés/lefűzés)
  • Sales folyamatok támogatása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség / Esetleg frissdiplomás pályakezdő
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Microsoft Dynamics Navision ismerete
  • Logisztikai / értékesítés támogatás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, magánegészségügyi biztosítás)
  • Home office lehetőség
  • Kedvezményes termékvásárlás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Carlsberg Hungary Kft. a CARLSBERG GROUP, a világ egyik legnagyobb sörgyártó vállalatának tagja. A Carlsberg Hungary 2004-ben alakult, olyan vonzó nemzetközi sör- és cider portfólióval, mint a piacvezető SOMERSBY cider és az 1664 BLANC búzasör vagy a dán hagyományos Carlsberg lager.