Feladatok

Feladatai közé tartozik a logisztikai vezető munkájának támogatása, szállítólevelek készítése, bevételezése, dokumentumok iktatása, kapcsolattartás partnerekkel, rendelések kezelése, buszjáratok szervezése, beszerzések, raktárkészlet naprakészen tartása, leltározás.

Elvárások

  • Erős, biztos excel ismeret
  • Word ismeret
  • Valamilyen VIR ismeret
  • Nyelvismeret
  • Logisztikai ismeretek
  • „B” kat. vezetői engedély
  • Fiatalos, dinamikus, terhelhető
  • 1 műszakos rugalmas munkaidő
  • Rendszer szemléletű gondolkodás
  • Felelősség vállalás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Fiatalos, jó hangulatú vállalat és csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

A munkaadó a Start Plast Kft., egy biztos háttérrel rendelkező és folyamatosan fejlődő műanyagipari fröccsöntéssel foglalkozó cég Újhartyánban, mely mindennapi adminisztrációs és logisztikai feladatok ellátására logisztikai asszisztenst keres.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.