Feladatok

  • Szállítási dokumentumok előkészítése és kezelése, rögzítése
  • Fuvarszervezési adminisztratív feladatok ellátása (számlázás, adatbázis-kezelés)
  • Járatok rögzítése, ellenőrzése, gépkocsivezető munkájának ellenőrzése
  • Teljes körű adminisztráció, ellenőrzési feladatok
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, munkavállalókkal (telefonon és e-mailen)
  • A fenti feladatokhoz szükséges adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontos, megbízható és proaktív hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Előnyt jelent

- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat előny
- Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő cégnél
  • Fiatalos és támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Céginformáció

Cégünk (Teleki-Trans Kft.) dinamikusan fejlődő vállalat, amely logisztikai szolgáltatásokat nyújt. Csapatunkba keresünk lelkes, precíz asszisztens, aki segít biztosítani a zökkenőmentes és hatékony szállítási és egyéb folyamatokat.