Feladatok

  • Export vízi szállítmányozás (Konténer) szervezése, vámkezeltetésében való részvétel
  • Közúti belföldi fuvarszervezés, kapcsolódó dokumentáció kiállítása, vezetése
  • Áru átvétel és kiadásban való részvétel
  • Raktár adminisztrációjához kapcsolódó feladatok ellátása
  • Leltárban való részvétel
  • Reklamációval, selejtezéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Megrendelések, szállítmányok összekészítésének irányítása
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Min. 2-3 év tapasztalat logisztikai területen
  • Középfokú logisztikai végzettség
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználószintű ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Kitűnő memória és szervezőképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Napi meleg étkezés biztosítása
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Elektromos autó akkumulátor újrahasznosító cég keres munkatársat logisztikai ügyintéző pozícióra.
Munkavégzés helye: SungEel Hitech Hungary Kft., 2310 Szigetszentmiklós, ÁTI Sziget Ipari Park

Angol és magyar nyelvű önéletrajzot kérjük mellékeljen a jelentkezéséhez!
Cégnév: SungEel Hitech Hungary Kft.