Feladatok

  • A szervezethez kapcsolódó mérőeszközök kezelése (távadók, nyomásmérők);
  • Tervezett, illetve eseti légmennyiség, szilárd részecskeszám mérések elvégzése;
  • Mérőműszerek, eszközök helyes működésének és működtetésének folyamatos felügyelése, monitorozása;
  • Mérőműszerek, berendezések munkautasításának készítése;
  • Éves kalibrálási tervek készítése;
  • Épületek, létesítmények üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Megelőző karbantartások és javítási munkálatok koordinálása;
  • Telephelyre belépő üzemeltető, karbantartó, javító cégek dolgozóinak kísérése, munkájuk ellenőrzése;
  • Munkalapok, eseti javítások, szerződések kezelése, teljesítés igazolások készítése;
  • Létesítmények optimális működésének biztosítása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és társszervezetekkel.

Elvárások

  • Villamos/gépész legalább középfokú végzettség;
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, jó kapcsolatteremtő és csapatjátékos személy.

Előnyt jelent

  • Ipari létesítmények üzemeltetésében, mérőműszerek kezelésében szerzett releváns tapasztalat;
  • Technikusi végzettség;
  • AutoCad tervező programok ismerete.

Amit kínálunk

  • Nyelvtanulási és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra;
  • Munkádat modern irodai környezetben végezheted;
  • Cafeteria juttatás;
  • Stabil háttérrel, hosszú távú munkalehetőséggel biztonságban érezheted magad;
  • Egészségmegőrző termékeivel piacvezető hazai gyógyszergyár sikereinek részese leszel, és a Béres dinamikus összetartó csapatának tagjává válsz!

A munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Nagysándor József út 39.

Munkakezdés időpontja:

Megegyezés szerint.

Szakmai önéletrajzodat 2024.10.10-ig várjuk elektronikusan a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.