DUNAPACK Kft.

Létesítményüzemeltetési csoportvezető

A Dunapack Kft. több évtizede Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója, az alábbi munkakörbe keres munkatársakat dunavarsányi és csepeli telephelyére.

Főbb feladatok, munkák

  • 4 fős létesítményüzemeltetési csapat irányítása
  • Adminisztráció, adatszolgáltatás, valamint a hatósági követelményekkel összefüggő feladatok ellátása
  • Kisebb elektromos munkák elvégzésének (szerelés, bekötés, javítás) koordinálása
  • Épületkarbantartási feladatok (kisebb vakolással, festéssel járó, bontási és javítási feladatok) menedzselése
  • Telephely gondnokság (külterület takarítás, kertészeti feladatok) felügyelete
  • Vízvezeték és fűtésrendszerek karbantartásának (pl. vízszerelés, lefolyórendszer ellenőrzése, karbantartása) koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Katasztrófa- és munkavédelmi ismeretek, hatósági / szolgáltatói követelmények ismerete
  • Ipari környezetben szerzett épületkarbantartási tapasztalat
  • Rugalmas munkavégzés két telephely közötti ingázással, heti több alkalommal (Csepel / Dunavarsány lokáció)
  • B kategóriás jogosítvány
  • 10 méter magasban történő munkavégzésre hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Kisebb csapat irányításában szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégünk stabil nemzetközi háttere
Cégnév: DUNAPACK Kft.