Feladatok

  • a cégcsoporthoz tartozó létesítmények rendszeres ellenőrzése szemrevételezéssel
  • folyamatos hibafeltárás, rendellenességek jelzése, kezelése
  • dolgozói oldalról érkező hibabejelentéseket vezeti, javítási teljesítésüket felügyeli, reagál a megkeresésekre
  • vállalkozók/partnerek munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • szerződéses teljesítések nyomon követése
  • kirendelt vállalkozó munka – és tűzvédelmi felügyelete
  • takarítás, – kertészet ellenőrzés helyettesítése
  • elvégzi gépészeti berendezések rutinvizsgálatát
  • lokális fogyasztási adatok rögzítése – energiafogyasztások figyelése
  • teljesítési igazolások nyomon követése
  • projekttámogatás
  • beérkező számlák ellenőrzése

Elvárások

  • Min. középfokú műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • munkájára igényes, proaktív személyiség
  • csapatjátékos gondolkodásmód
  • magas fokú felelősségvállalási szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • B kategóriájú jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ingatlanfejlesztésben / energetikai projektekben való jártasság
  • ingatlanüzemeltetési, társasház kezelési tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Aktív, támogató közösség
  • 100 %-ban magyar tulajdonosi körrel bíró stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú és változatos munkalehetőség
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Céges rendezvények (horgászverseny, focikupa, családi nap, csapatépítő összejövetelek)
  • Egészségmegőrző szolgáltatások: ingyenes konditerem használat, céges foci
  • Családi támogatások
  • Kedvezményes fogyasztás éttermeinkben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Galambos cégcsoport egyre bővülő számú létesítményeinek felügyeletére keressük cégcsoportunk létesítmény felelősét egy dinamikus, fiatalos csapatba! Válj részévé egy sikeres vállalatnak! A cégcsoport változatos profilú cégekkel rendelkezik (logisztika, fuvarozás, vendéglátás, ingatlanfejlesztés).
Fejlődni vágyó, tapasztalattal rendelkező jelentkezőket keresünk csapatunkba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát!
Cégnév: Galambos Office Kft.