Feladatok

  • leltárazási folyamatban történő részvétel;
  • együttműködés a projektcsapattal;
  • eszközök felcímkézése;
  • címkék digitális olvasóval történő beszkennelése, rendszerbe való rögzítése.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • alapfokú számítástechnikai ismeret;
  • pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés;
  • csapatjátékos mentalitás.

Előnyt jelent

  • leltározásban való korábbi tapasztalat;
  • jogosítvány.

Amit kínálunk

  • havi bruttó besorolási bér: 451.130 Ft.

Céginformáció

  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Kezdés: 2024. július 15.
  • Projekt időtartama: 2024. július 15.-től várhatóan körülbelül november végéig

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál nálunk leltározási munkatársként, akkor küldd el a fényképes önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
 Visszajelzést azoknak a pályázóknak áll módunkban adni, akik részt vesznek az interjún! Köszönjük a megértést!

Cégnév: BRAVOGROUP RENDSZERHÁZ Kft.