Eddig megszerzett tudásod kamatoztatnád egy nagy múlttal rendelkező neves vállalatnál? Biztos karrierútra, szakmai kihívásokra és további fejlődési lehetőségre számíthatsz!
Angol nyelvtudásod rendszeresen használhatod és a betanulási idő után a hibrid munkavégzés adott. Keressük partnerünk szakmai kihívásokra nyitott, elkötelezett új kollégáját
Airfreight specialist- Légi szállítmányozási szakértő munkakörben

Feladatok:

  • Elsődleges kapcsolattartóként az ügyfelek felől érkező megbízások fogadása és rögzítése a rendszerben
  • Légi szállítmányok befoglalása, megszervezése és folyamatos figyelemmel kísérére
  • A szállítmányok státuszával kapcsolatos információk kommunikálása az ügyfél felé
  • Az esetlegesen felmerülő problémákkal szemben gyors, azonnali javító és megelőző tevékenység megtétele vagy kezdeményezése
  • Az egyes állomásokkal, régiókkal és control tower egységekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Eseti árajánlat kiadása az ügyfél részére

Elvárások:

  • CargoWise irányítási rendszer ismerete
  • DGR végzettség és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Motiváló munkakörnyezet a világ vezető logisztikai vállalatánál
  • Home office lehetőség
  • Hosszútávú lehetőség, személyre szabott fejlődési tervvel
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Modern, jól felszerelt iroda, masszázsfotel, pihenő szoba, ping-pong asztal, vízautomata

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 72c684
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni