Feladatok

  • Értékáram térkép készítése, karbantartása (VSM),
  • Workshop-ok (hatékonyság, minőség, cellaépítés, stb) szervezése, moderálása,
  • Lean-el kapcsolatos elméleti és gyakorlati oktatások megtartása a szervezet valamennyi szintjén,
  • Támogatása a budget tervezésének hatékonyság fejlesztés vonatkozásában,
  • Elért eredmények heti/havi riportálása,
  • Veszteségek térkép készítése, társszervezetek bevonása a problémamegoldásba,
  • Termelés támogatása a layoutok változtatások, mozdulatelemzések, ergonómiai kihívások esetében,
  • Termelés támogatása a standard munka kialakításában,
  • Dolgozói ötletek felkövetése, hatékonyságának fejlesztése,
  • Támagatása a TPM rendszer bevezetésének,
  • Speciális projectek koordinálása (6sigma),
  • Anyagáram fejlesztése (Kanban, Heijunka, Milkrun, JIT),
  • “Lean” eszközök napi alkalmazása (5S, SMED, Kaizen, Visual management, stb.),
  • A digitális alkalmazások bevezetésének támogatása a digitális átalakulás ütemtervének részeként.

Elvárások

  • Műszaki vagy egyetemi/főiskolai mérnöki végzettség,
  • Több éves tapasztalat autóipari területről, Lean/CI területen,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • Alkalmankénti utazási hajlandóság,
  • Magas szintű szervező készség,
  • Alapvető ismeretek az ERP rendszerekben, lehetőleg SAP rendszerekben

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka ellátásának lehetősége,
  • Nemzetközi csoportban való munkavégzés, fejlődés
  • Külföldi továbbképzés,
  • Versenyképes bérezés,
  • 13. havi bónusz teljesítmény értékelési rendszer alapján

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Társaságunk első körös autóipari beszállító, a Premium Sound Solutions csoport tagja.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!