Feladatok

  • Lean eszközök és tevékenységek koordinálása és auditálása
  • Lean oktatások megszervezésében való részvétel, az oktatások lebonyolítása és kiértékelése a szervezeten belül
  • Lean csapatmunkák megszervezése, illetve lebonyolítása, projektekben való aktív részvétel
  • Javaslatok tétele a munkafolyamatok javítására
  • Új cella, platform elrendezések kivitelezésében való részvétel a Lean módszerek figyelembevételével
  • Jelentési kötelezettség a Lean vezető felé a csapatmunkák státuszáról és a résztvevők szakmai fejlődéséről, valamint az esetlegesen felmerülő problémákról
  • Feladata a legjobb módszerek alkalmazása és ezek megosztása a társosztályokkal
  • Folyamatosan fejleszti tudását és azt leghatékonyabban alkalmazza a szervezeten belül
  • Standardizálás: ütemidő számítás, kapacitásszámítás, sor kiegyenlítés, layout tervezés, munkafolyamat standardizálása
  • Gyártósor optimalizálás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy szakirányú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű CAD ismeret
  • MS Office magas szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Lean eszköztár ismerete (5S, SMED, KANBAN)
  • LEAN releváns munkakörben szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk és ragadd meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válj a Rába Futómű Kft-val! Mutasd meg kitartásodat, kreativitásodat és szakmai tudásodat!

Kattints a „JELENTKEZEM” gombra és csatlakozz a Rába csapatához!