Prohuman állás

Feladatok:

  • Minden nap munkakezdéskor a napi végrehajtandó feladatait fontossági sorrendekre, takarékossági szempontokra, hatékonyságra figyelve rangsorolja
  • Minden új feladat elkezdése előtt, a gördülékeny és hatékony munkavégzés érdekében, a napi tennivalóihoz szükséges információkat összegyűjti. Ennek megfelelően megtervezi a munkanapját
  • Fejleszti és erősíti az ügyfélkapcsolatokat, hogy megértsék üzleti folyamatainkat, rövid és hosszútávú céljainkat
  • A termelési folyamattal összefüggő műszaki dokumentációkat, segédleteket összegyűjti, elemzi
  • A kiindulási és végállapot összeveti, a feladatokat műveletekre bontja
  • A technológiai előírás betartását ellenőrzi és elemzi
  • Meghatározza az általa javasolt projektek üzleti hátterét, fontosságát, egyéb lehetőségeket, fókuszálva a hatékony megvalósításra és a nyomonkövetésre
  • Részvétel a reá irányadó BUDGET folyamatban
  • Szorosan együttműködik a Termelés Vezetővel
  • Szoros együttműködés a cégcsoporton belül projektek kidologzásában, megvalósításában, erős projektmenedzsment gondolkodás
  • LEAN, DMAIC segítségével elemzi a jelenlegi termelési folyamatokat a hatékonyság növelése céljából
  • Folyamatosan keresi az innovatív lehetőségeket, elemzéseket készít a projekt megvalósítási lehetőségeiről, stratégiai elemzések
  • Rendezvényeken, kiállításokon, workshopokon való aktív részvétel az üzleti igények széleskörű kiszolgálása érdekében
  • Ellenőrzési terv dokumentációjának és folyamatfejlesztéseinek kidolgozása, tesztelése, nyomonkövetése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Logikus, magas szintű rendszerben való gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Innovatív gondolkodás
  • Higgadt, kiegyensúlyozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Éves bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Képzési programok
  • Egészségpénztári támogatás