Feladatok

Látszerész - üzletvezető kollégát keresünk székesfehérvári üzletünkbe!

Elvárások

  • látszerész végzettség
  • optikában szerzett tapasztalat
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • boltvezetői, vagy helyettesi munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • optikai boltvezetésben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvtudás
  • márkaismeret

Amit kínálunk

  • igényes, exkluzív környezet
  • világmárkák
  • szakmai tréningek
  • kedvezményes vásárlási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

30 éve a tisztánlátás szakértői vagyunk. Kollégáinkat folyamatosan képezzük annak érdekében, hogy vevőink maximálisan elégedettek legyenek. Ezen felül kiemelt versenyekkel, és játékokkal, jutalmakkal igyekszünk motiválni munkatársainkat.

Jelentkezni fényképes szakmaki önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: JUSZT Optika Kft.