Feladatok

  • Részvétel a lakossági termékekre vonatkozó B2B értékesítési stratégia kidolgozásában és megvalósításában.
  • A B2B értékesítés menedzselése, törvényi megfelelés biztosítása, jutalékrendszer működtetése.
  • A vállalati és lakossági ügyfélkörben rejlő szinergiák kihasználása, a vállalati ügyfelek részére lakossági termékek és szolgáltatások értékesítése.
  • Az üzleti tervek teljesítését elősegítő partneri kapcsolatok kialakítása, működtetése.
  • Meglévő munkáltatói és partneri kapcsolatok ápolása.
  • A lakossági termékekre vonatkozó értékesítés támogató- és oktatási anyagok készítése.

Elvárások

  • Minimum 5 év értékesítési területen vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat,
  • Banki értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési képesség.

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria,
  • AYCM SportPass tagság,
  • Fiatalos, barátságos közösség.

Céginformáció

Partnerünk, Magyarország egyik leginnovatívabb, dinamikusan fejlődő pénzintézete keresi új kollegáját.
Cégnév: IDBC Creative Solutions Kft.