Feladatok

  • Vevőkkel, tervezőkkel, gyártókkal, való kapcsolattartás
  • Bemutatóteremben ügyfelek kiszolgálása
  • Potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések összeállítása

Elvárások

  • Lakberendezés, belsőépítészet, design iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
  • Pontosság és önálló munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Motivált személyiség
  • Számítógép-felhasználási ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, tudás
  • Lakberendező, belsőépítész, építész végzettség
  • Számítógépes tervezőprogramok ismerete

Amit kínálunk

  • Exkluzív munkahelyi környezet
  • Érdekes, változatos munka, sokféle különleges termékkel
  • Fiatalos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Évenkénti részvétel a Milano Design Week-en
  • Kultúrált, igényes ügyfélkör
  • Fix és eredményarányos bérezési rendszer
  • Munkábajárás támogatása

Céginformáció

"ÉLETTEREKET ALKOTUNK"
29 éves múlttal rendelkező, nemzetközi szinten is elismert, európai design lakberendezési termékeket forgalmazó cégünk Max Cityben található nívós bemutatótermébe keressük lakberendezési tervező/értékesítő kollégánkat!
A Desidea group immár 29 éve szolgálja ki Európa prémium, illetve high-end bútor, világítástechnika, burkolat gyártóinak magas minőségű termékei iránt érdeklődő vevőinket. Számos megvalósult lakossági és közületi projekt valamint számtalan elégedett vásárló jellemzi az elmúlt évtizedeinket, azonban a jövőbe tekintve, szeretnénk a szolgáltattásaink színvonalát még magasabb szintre emelni, és a múltbéli eredményeinket felülmúlni.
Hosszú távra tervező, ügyfélközpontú szemlélettel bíró munkatársat keresünk, aki empátiával és kreativitással tudja megtalálni vevőinknek az életvitelüknek, ízlésüknek, lehetőségeiknek legmegfelelőbb lakberendezési megoldásokat!

Önéletrajz + motivációs levél ( ebben röviden kérjük mondd el miért dolgoznál nálunk, mi az ami elsősorban motivál, érdekel a munkával kapcsolatban )