Feladatok

  • Építésvezető által irányított teljeskörű fémszerkezetek szerelésének elvégzése
  • Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése;
  • Könnyű acél- és fémszerkezetű ajtók, ablakok, rácsok, válaszfalak, lépcsők, korlátok, csőszerkezetű berendezések készítése, javítása, szerelése, beépítése;
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése.
  • A termék minőségének és szerelésének ellenőrzése a műszaki leírás szerint.

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség vagy  egyéb csőszerelő szakmák
  • Min. 1 év gyakorlat
  • Önálló munkavégzés és megbízhatóság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége, változatos feladatok
- 1 műszakos munkarend

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A DOMI 87 Építőipari és Épületgépészeti Kft. több mint 35 éve áll a megrendelők szolgálatában. A cég fő tevékenységi köre: építőipari generálkivitelezés, építőipari szakipari munkák elvégzése, épületgépészeti rendszerek kivitelezése, épületfelügyelet és üzemeltetés. A munkatársak képzésére és fejlődésére figyelmet fordítunk. Jelenleg az eredményesség növelése a célunk a jelenlegi piaci pozíció megtartása, óvatos bővítése mellett.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Domi 87 Építőipari és Épületgépészeti Kft.