Feladatok

  • Kimenő és bejövő hívások kezelése és terminálása
  • Landing oldalainkon regisztrált érdeklődők magas fokú tájékoztatása
  • Telefonos értékesítés
  • Meglévő ügyfelek bankszámlákkal (egy bank) kapcsolatos tájékoztatása, online bankszámlanyitás, távértékesítési folyamatok ellátása;
  • Egyéb adminisztrációs feladatok;

Elvárások

  • CRM rendszerek általános működésének ismerete;
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Gyorsaság, precizitás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Jó problémamegoldó és döntéshozó képesség;

Előnyt jelent

  • Lakástakarékpénztári megtakarítás értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Bankfióki vagy mobil bankári tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Nyugdíjbiztosítás és bankszámla értékesítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel .

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel;
  • Alapbér és bónusz;

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, az Erste Lakástakarék Zrt. legnagyobb partnereként lakástakarék pénztári megtakarítások és az ezzel kapcsolatos bankszámlanyitások értékesítésében vesz részt a hazai bankpiacon - egyedülálló módon – online.

#bejelentett bér, #bónuszok és célprémiumok, #innovatív vállalkozás, #gyerekbarát vállalkozás, #digitális vállalkozás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Guldenhaus Ingatlanhálózat (Online Navigátor Kft.)