Feladatok

  • Morfológiai és Fiziológiai Tanszékhez tartozó Biológiai labor, Anatómia labor és az Élettan laborok napi takarítása és rendben tartása (gyakorlatok megkezdése előtt és után), valamint évenkénti nagytakarítás
  • laboratóriumi eszközök helyes kezelése, mosogatása, szárítása, helyrerakása
  • hulladékgyűjtő edények ürítése, szakszerű használata és kezelése
  • szennyes textília cseréje, tiszta ruha gondozása
  • kijelölt mellékhelyiségek, irodahelyiségek napi takarítása, tisztán és rendben tartása, tisztaságieszközök, tisztítószerek pótlása

Elvárások

  • min. általános iskolai végzettség
  • megbízható, precíz, önálló és igényes munkavégzés
  • együttműködési és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség);
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony;
  • nagy múltú Egyetem, stabil munkahely;
  • összetartó, segítőkész csapat;

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk;
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára;
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport);
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára;
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk;

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz;

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 12 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Cégnév: Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar