Feladatok

  • Biológiai anyagminták elemzése
  • Klinikai laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, validálása és felügyelete, a laboratóriumi kollégák szakmai támogatása
  • A mennyiségi és minőségi elemzés során használt berendezések szakszerű üzemeltetése
  • Diagnosztikai eredmények kiértékelése, interpretálása és jelentések készítése
  • A laboratóriumi eredmények pontos és határidőre történő szolgáltatása, kapcsolattartás a klinikus kollégákkal
  • Részvétel az alkalmazott kutatási projektekben
  • A minőségbiztosítási előírások betartása és folyamatos fejlesztése
  • Új módszerek és készülékek bevezetése és értékelése

Elvárások

  • Orvosi végzettség
  • Legalább 2-3 év munkatapasztalat laboratóriumi orvosként
  • Kiemelkedő szakmai tudás a diagnosztikai vizsgálatok területén
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Precizitás és a magas színvonalú munkavégzés iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és csapatmunkára nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Bérezés a hatályos Egészségügyi Törvény - hatályos jogszabályok alapján
  • Egészségügyi szolgálati jogviszony
  • Stabil munkakörnyezet és hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, jól felszerelt laboratóriumi környezet
  • Támogató, együttműködő csapat
  • Szakmai fejlődés, részvétel alkalmazott kutatási projektekben

Céginformáció

A pályázat során intézményünk kapui nyitva állnak mindenki előtt felekezettől, hitvallástól függetlenül.

A pályázat részeként benyújtandó anyagok:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló okiratok
  • Érvényes működési nyilvántartás
  • 90 napnál nem régebbi – hatósági erkölcsi bizonyítvány egészségügyi szolgálati jogviszonyhoz (speciális)

A pályázó a jelentkezésének megküldésével beleegyezik, hogy a pályázati anyagot, a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. október 20.