Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat Minőségellenőrzési munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyógyszertermékek vizsgálata klasszikus és műszeres módszerekkel
  • A laboratóriumi vizsgálatok, és dokumentációs feladatok határidőre való elvégzése
  • Az elvégzett vizsgálatok eredményeinek elsődleges kiértékelése
  • Közreműködés az eljárások kialakításában
  • Analitikai adatok statisztikai feldolgozása
  • Laboreszközök, anyagok rendelése, készlet követése
  • Analitikai standardok kezelése
  • A feladatként megjelölt tevékenység határidőre való elvégzése az érvényes minőségi előírások, eljárások, utasítások, a GMP és a biztonsági szabályok betartása mellett

Elvárások:

  • Klasszikus és/vagy műszeres analitikai ismeretek, gyógyszeranalitikai és csomagolástechnológiai ismeretek
  • Különösen gyógyszeripari minőségellenőrzésben megszerzett tapasztalat előnyt jelent
  • GMP ismeretek
  • Gyógyszeripari laborgyakorlat
  • Műszeres analitikai ismeretek (HPLC) előnyt jelent
  • Angol alapfokú szakmai nyelvismeret előnyt jelent.
  • Informatikai végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és éves bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram
  • Vállalati buszjáratok Budapestről, Őrbottyánból

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szarka Erika