Menton Jobs

Laboratóriumi asszisztens - Veszprém

Van tapasztalatod analitikai vizsgálatokban? Csatlakozz élelmiszeripari partnercégünk csapatához laboratóriumi asszisztens munkatársként!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Mintavételezés kémiai, mikrobiológiai vizsgálatokhoz
  • Kémiai vizsgálatok elvégzése, értékelése
  • Mikrobiológiai vizsgálatok előkészítése (streilezés, autoklávozás), elvégzése,
  • Zárolás-felszabadítási tevékenység elvégzése
  • Higiénikusi tevékenység segítése
  • A minőségbiztosítási folyamatleírásokban előírt tevékenységek elvégzése
  • SAP-QM-ben eredmények rögzítése
  • Kalibrálási tevékenység végzése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Vegyésztechnikus, vagy mérnöki végzettség
  • Analitikai vizsgálatokban való jártasság
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Hétvége vállalása (havonta 1-2 alkalommal)
  • Számítógépes ismeret

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • SAP ismerettel rendelkezel
  • Élelmiszeripari tapasztalatod van
  • 3-5 év releváns tapasztalattal rendelkezel

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Magas összegű béren kívüli juttatások
  • Céges buszjárat
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kiemelt műszakpótlék

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.