Feladatok

  • Kutatási feladatok támogatása és végrehajtása a laboratóriumban protokollok szerint
  • A kutatómunkához használt humán sejtvonalak fenntartása, kísérletek végzése
  • Naprakész dokumentáció vezetése a sejtvonalakkal, sejt- és szövettani laboratóriumban végzett munkákkal kapcsolatban
  • Molekuláris biológiai (PCR, qPCR gélelektroforézis, Western-blot) és immunológiai (IHC, IF) vizsgálatokban való részvétel
  • Baktérium minták kezelése, humán sejtek fertőzése
  • Kutatómunkához szükséges oldatok, reagensek, eszközök előkészítése, sterilizálása; raktárkészletek figyelemmel kísérése
  • A munkacsoport működéséhez, a kutatásokhoz és beszerzésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása
  • A laboratóriumi rend fenntartása, jogszabályi megfelelőség biztosítása

Elvárások

  • MSc szakirányú végzettség (biológus / biomérnök/ biotechnológus vagy egyéb természettudományi végzettség)
  • Precíz munkavégzés és megbízhatóság
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Csapatszellem és rugalmasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • sejtvonal generálásban szerzett tapasztalat, laboratóriumi tapasztalat molekuláris és immunológia munkák terén

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Vidám csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet

Céginformáció

A HCEMM - Magyar Molekuláris Medicina Kiválósági Központ - az élettudományok területén folytat kutatásokat a legkiválóbb hazai kutatókkal.

A fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet a 'Jelentkezem' gombra kattintva kérjük beküldeni.