Feladatok

  • Mintavételezés kémiai , mikrobiológiai vizsgálatokhoz
  • Kémiai vizsgálatok elvégzése, értékelése
  • Mikrobiológiai vizsgálatok előkészítése (streilezés, autoklávozás)
  • Mikrobiológiai vizsgálatok végzése és a zárolás-felszabadítási tevékenység elvégzése
  • Higiénikusi tevékenység segítése (anyagfeldolgozás)
  • A minőségbiztosítási folyamatleírásokban előírt tevékenységek elvégzése
  • SAP-QM-ben eredmények rögzítése
  • Kalibrálási tevékenység végzése

Elvárások

  • Vegyésztechnikus, vagy mérnöki végzettség
  • Analitikai vizsgálatokban való jártasság
  • Teljes munkaidő, 2 műszakos munkarend vállalása
  • Hétvége vállalása (havonta 1-2 alkalommal)
  • Számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret
  • 3-5 év tapasztalat laboráns munkakörben

Amit kínálunk

  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Jégkrém juttatás
  • Céges buszjárat és útiköltség támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Unilever egyike a legnagyobb gyorsan fogyó cikkeket gyártó vállalatainak, melynek termékeit 2,5 milliárdan használják minden nap. Azért dolgozunk, hogy az emberek jól érezzék magukat a bőrükben, és többet tudjanak kihozni magukból. A világ 50 legértékesebb márkája közül 13 hozzánk tartozik, mint például a Lipton, a Knorr, a Dove, és olyan ikonikus helyi márkákat is gyártunk, mint a Baba vagy a Flóraszept. Az Unilever Veszprémi Jégkrémgyárában közel hétszázan dolgozunk és olyan kedvelt jégkrémeket készítünk, mint a Magnum, Cornetto, vagy a Carte d’Or. Törekvéseink mögött ugyanaz az úttörő szellemiség áll, amelynek köszönhetően az 1890-es években egy szerény, de az általános tisztaságot az egész viktoriánus Angliában elősegítő szappannal maga az Unilever is megszületett.

Önéletrajz
Cégnév: Unilever Magyarország Kft.