Feladatok

  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése,
  • Vizsgálóberendezések üzemeltetése,
  • Mintaelőkészítés,
  • Vizsgálati eredmények adminisztrálása, számítógépes rögzítése,
  • Rendellenesség észlelése esetén a közvetlen felettes tájékoztatása,
  • A munkabiztonsági és minőségbiztosítási szabályok szigorú betartása,
  • Tiszta és biztonságos munkakörülmények ellenőrzése és fenntartása a laboratóriumban,
  • Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése,
  • A laborban használt vegyszerek biztonságtechnikai előírásainak betartása, nyilvántartás vezetése,
  • Hulladékok előírás szerinti kezelése, tárolása,
  • A laboratóriumi műszerek és mérőeszközök használata.

Elvárások

  • Minimum érettségi,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Alkalmazkodó készség, csapatban való együttműködés képessége.

FONTOS, hogy a munkavégzés folyamatos 2 vagy 3 műszakban történik!

Előnyt jelent

  • Vegyésztechnikus végzettség,
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Magas műszakpótlékok,
  • Cafeteria juttatás,
  • Ingyenes céges buszjárat (Szlovákiából is).

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Zoltek Companies világvezető a szénszál gyártásában. A mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi leányvállalata, a Zoltek Zrt. több, mint 70 éve működik Nyergesújfalun. Növekvő termelésünk biztosítására, folyamatos munkarendbe keresünk laboránst.