Qualysoft Informatikai Zrt.
A Qualysoft cégcsoportot 1999-ben alapították Bécsben. 2001 óta működünk Magyarországon is. Mint független informatikai tanácsadó és szolgáltató cég, támogatjuk nemzetközi ügyfeleinket, rugalmas és innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokkal. Fő hangsúly a pénzügyi és energiaszolgáltatókra, az ipari cégekre, a média és telekommunikációs vállalatokra tevődik. Jelenleg hét európai országban vagyunk jelen, szakmai érdemeink és folyamatos növekedésünk több mint 400 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

L2 System Administrator

AZ ALÁBBI FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

  • L2 -es support szintű tevékenység
  • Üzemeltetési feladatok
  • Ticketing rendszer kezelése
  • Felhasználók támogatása
  • Tipizálható hibák megoldása

AMIT MI KERESÜNK AZ ÚJ KOLLÉGÁBAN:

  • Minimum 2 év L2 szintű IT support területen végzett munka
  • Minimum 1 év Microsoft Intune felhasználásában való jártasság
  • Windows 10/11 rendszerek ismerete
  • Microsoft 365 szolgáltatások (Exchange Online, SharePoint Online, Teams) alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • PowerShell scripting alapszintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Linux rendszerekben való jártasság
  • Konténerizációs technológiák (pl. Docker) terén való jártasság
  • Azure (vagy egyéb hasonló komplexitású felhőszolgáltató, pl. AWS, GCP) használatában szerzett gyakorlat
  • Microsoft Flow alkalmazásában való tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda