Feladatok

    - külföldi/belföldi partnerekkel és az anyacéggel való közvetlen kapcsolattartás és árajánlatok készítése
    - logisztikai folyamatok szervezése
    - számlázás
    - kimutatások készítése
    - adminisztráció

Elvárások

    - főiskolai vagy egyetemi végzettség
    - kereskedelmi gondolkodásmód
    - magabiztos, erős középfokú német és angol nyelvtudás (mindkettő esetében napi szintű használat szükséges)
    - kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    - számítástechnikai ismeretek
    - talpraesett, agilis személyiség
    - önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

Amit kínálunk

    Kiváló munkahelyi légkör
    Változatos feladatok
    Igényes munkakörnyezet
    Versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

Német-magyar élelmiszeripari termékek kereskedelmével foglalkozó cég.

Magyar, német és angol nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk a pozíció megjelölésével.
Cégnév: HERBSTREITH és FOX Kft.