Feladatok:

  • Harmadik országból magyarországi munkavégzésre történő toborzás szakmai támogatása és felügyelte a szervezeten belül

  • Külföldi toborzási projektek támogatása, a toborzási és tájékoztatási folyamatok fejlesztése, felügyelete

  • A külföldi toborzás és foglalkoztatás mérőszámainak kialakítása, az eredmények folyamatos monitoringozása

  • Az alvállalkozói szerződések ismerete, felülvizsgálata, javaslattétel a szükséges módosításra

  • Alvállalkozókkal stratégiai kapcsolattartás, együttműködések menedzselése és toborzói hálózat bővítése

  • Új toborzási forrás országok felkutatása, elemzése, kiválasztása. A kiválasztott új célországban a toborzási tevékenység kiépítése és megszervezése

  • Az értékesítési csapattal együttműködve a külföldi toborzási projektek értékesítési stratégiájának kidolgozása, az értékesítési tárgyalásokon aktív részvétel.

  • Cégünk képviselete a magyar, valamint külföldi minisztériumi, hivatali eseményeken, tárgyalásokon, a külföldi foglalkoztatási projektek kapcsán

Elvárások:

  • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele, kedvezményes üdülési lehetőségek, stb.)

  • Utazási/bejárási támogatás

  • Szakmai továbbképzések

  • Támogató csapat

  • Stabil vállalati háttér

  • Kihívásokkal teli munka

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 514d86
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni