Feladatok:

Hegesztő:

  1. Saválló és szénacél lemezek hegesztése - különböző hegesztési technológiával

  2. Munkadarabok előkészítése hegesztésre: tisztítás, vágás, darabolás

Hegesztési varratok és késztermékek vizsgálata, hibák észlelése és kijavítása

Villanyszerelő:

  1. Tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása

  1. Védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása

Csőszerelő:

  • csővezetékek szerelése, javítása és karbantartása

  • csővezetékek, szelepek, idomok és egyéb szerelvények telepítése és cseréje

  • víz-, gáz-, szennyvíz- és fűtési rendszerek csővezeték rendszereinek telepítése

  • csővezeték rendszerek hibáinak felderítése és elhárítása

Mechanikus szerelő:

  • Végszerelés mechanikai beállítással, összeállítási rajzok alapján

  • egyszerű mérő- és vizsgálóberendezések elkészítése és karbantartása

  • a gépek és mechanikai berendezések, létesítmények és alkatrészek gyártásának, felhasználásának, karbantartásának és javításának műszaki ellenőrzése az előírásoknak és szabályoknak megfelelő teljesítmény és működés biztosítása érdekében

  • új és módosított mechanikai berendezések, alkatrészek, szerszámgépek és vezérlőrendszerek, valamint hidraulikus meghajtórendszerek összeállítása és helyszíni szerelése

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy ezzel egyenértékű képesítés, érvényes hegesztői minősítés

  • több éves, releváns tapasztalat

  • műszaki rajzok értelmezése, különböző fémmegmunkálási technikák ismerete

  • munka, - és tűzvédelmi ismeretek

Amit kínálunk:

  • KIEMELKEDŐ ALAPBÉR

  • Térítésmentes szállás a munkavégzés helyszínén, illetve az utazás teljes költségét a cég állja

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Egy műszakos munkarend

  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Lénárt Nikoletta