E.ON MyEnergy Kft.
Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.
A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Központi koordinációs és támogató szakértő

Feladatok

E.ON MyEnergy Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok
  • Igazgató munkájának szakmai támogatása, prezentációk és háttéranyagok készítése
  • Agilis működés támogatása, célmeghatározásban való részvétel, célok teljesülésének nyomon követése, keretrendszer folyamatos fejlesztése
  • Vezetői kör munkájának támogatása, feladatok teljesülésének nyomonkövetésének támogatása
  • Kiemelt, igazgatóságszintű projektek támogatása és koordinálása
  • Nemzetközi kapcsolatok menedzsmentjének szakmai támogatása
  • Igazgatóság üzleti eredményességét támogató riportok és mutatószámok folyamatos fejlesztése
  • Igazgatósági stratégia elkészítésében való részvétel, nemzetközi stratégia anyagok nyomon követése, háttéranyagok készítése
  • Piac- és trendfigyelési eredmények beépítése az igazgatóság működésébe
  • Folyamat és működésfejlesztési javaslatok megfogalmazása és azok megvalósításának koordinációja
  • Döntéselőkészítő és riporting anyagok készítése

    Amivel sikeres leszel
  • Műszaki/gazdasági felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat
  • Komplex projektek menedzselésében szerzett jártasság
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata

    Amit kínálunk
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • Éves bruttó 550.000 Ft cafeteria keret
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

    Munkavégzés helye:  Budapest
    Pozíció azonosító: 227688
    Kapcsolat
    El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.
    Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Üzleti támogató központok
    • Projektmenedzsment
    Cégnév: E.ON MyEnergy Kft.